Template is not defined.

Нусенов Жолдасбек Муслимович

Жазу– cu@cu.edu.kz
Қоңырау шалу– 8 (727) 323 10 09

2013 жылдан бастап Caspian University ректоры. Құқықтану факультетінің Қазақ гуманитарлық-заң университетінен PhD дәрежесі бар. ҚарМУ түлегі (1990 ж.), Құқықтану факультеті.

Қазақ ұлттық жаратылыстану ғылымдары академиясының академигі.

Қайырлы күн құрметті сайт қонақтары, студенттер, әріптестер!

Сізді Caspian University веб-сайтында қарсы алуға рұқсат етіңіз!

Өзінің 27 жылдық тарихы мен классикалық стандарттарға адалдығы барысында Caspian University өз студенттеріне өмірден жоғары көтерілуге мүмкіндік беретін іргелі білім беріп қана қоймай, сонымен қатар студенттерге ақиқатқа, жақсылыққа, әділеттілікке қызмет ету дәстүрлерін сіңіреді. Көптеген түлектер өмір бойы alma mater-пен байланысты үзбейді, олардың университетіне және оқытушыларына деген терең құрмет сезімін мәңгі сақтайды.

Caspian University – тің басты құндылықтары-жоғары этикалық стандарттарды ұстану ретінде кәсібилік, жаңашылдық, жаңа білімді қалыптастыру көзі және, әрине, оқыту технологиясы. Өз құндылықтарын ұстана отырып, қу ҚР Білім беру нарығында жетекші орын алады.

Бүгінгі таңда Caspian University жекеменшік жоғары оқу орындары арасында үшінші орынға ие және білім берудегі сапаны қамтамасыз ету жөніндегі тәуелсіз қазақстандық агенттіктің (НКАОКО) Қазақстанның үздік жоғары оқу орындарының ұлттық рейтингіне сәйкес еліміздің ең мықты 20 бейінді жоғары оқу орындарының қатарына кіреді. Біздің үш деңгейлі (бакалавриат-магистратура-докторантура) бағдарламаларымыз неміс ACQUIN аккредиттеу агенттігімен әлемдік сапа стандарттарына сәйкес аккредиттелген.

Біздің бағдарламалар ұлттық бағдарламалық жасақтама рейтингінің жоғарғы сатыларын сенімді түрде алады. Аккредиттеу және рейтингтің тәуелсіз агенттігі (АРТА) 2017 жылғы мамандарды даярлау бағыттары мен деңгейлері бойынша ҚР жоғары оқу орындарының ұлттық сұраныс рейтингін жариялады, онда КУ, мысалы, Қазақстан Республикасында «Қаржы» мамандығы бойынша 1-ші, «мұнай-газ дело» мамандығы бойынша 2-ші және «мұнай-газ дело» мамандығы бойынша 3-ші орын аладыҚұқықтану». ЖЖМ Әділет беделі осы саладағы барлық мамандар үшін сөзсіз, ЖЖМ Әділет есімі біздің еліміздегі барлық адамдарға белгілі. Жұмыс берушілер кезекке тұрады

Каспий Университеті басқа жоғары оқу орындарынан және жаһандық сипаттағы ауқымды жобалардан ерекшеленеді. Бұған Еуропалық Одақтың Жасыл экономика, логистика және электрондық Микроинженерия саласындағы 4 «Эрасмус+» жобасы дәлел бола алады.

Күрделі міндеттерді іске асыруға пікірлестер командасы ықпал етеді. ҚР Конституциясына көптеген заңнамалық актілер мен түзетулердің авторлары М. К. Сүлейменов, А. Г. Диденко, «жаңа Жол» мұнай-газ кен орнының ашушысы м. с. Маймер, қаржы жүйесінің қалыптасуына және ҚР Ұлттық Банкінің жұмысына үлес қосқан қаржыгерлер А. Д. Челекбай, Б. З. Зиябекова сияқты педагогтар атынан қуатты оқытушылар құрамы келді Caspian University түлектерінің табысының негізі. Caspian University барлық студенттері Caspian University-де алған білімдерін, ғылымға деген сүйіспеншілігін, студенттік өмір туралы жақсы естеліктерін, оқытушыларға деген ризашылығын мәңгі біріктіреді.

Бүгінде ЖОО-ның әлеуметтік бастамаларының қатарында Сиверс алма ағашын сақтау, Каспий теңізіндегі бекіре тұқымдас балықтардың генофондын сақтау, «Caspian Soul» психологиялық көмек орталығының ашылуы, халықтың аз қамтылған топтарына құқықтық көмек көрсету бойынша академик Басиннің заң клиникасының ашылуы, «Nurbank» АҚ-мен бірлесіп гранттар беретін «өмірге жолдама» жобасы бар балалар үйінің балаларын оқытуға (қазіргі уақытта 40 студент «өмірге жолдама» бағдарламасы бойынша КОУ-да оқиды) және тағы басқалар.

Caspian University – ге қош келдіңіз!