Template is not defined.

ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ МАМАНДЫҚТАРҒА ҚАБЫЛДАУ

Сәулет, дизайн

Құжаттарды қабылдау мерзімі: 1 маусымы мен 7 шілде аралығында

ҰБТ пәндері: оқу сауаттылығы және Қазақстан тарихы

Шығармашылық емтихандар: сурет және сызу

ҰБТ-да шекті балы әрқайсысы үшін 5 баллдан жоғары.

Шығармашылық емтихандар бойынша өту балы әрқайсысы үшін 5 баллдан жоғары.

Барлығы 50 ұпайдан жоғары жинау керек.

Құжаттар тізімі

– Өтініш

– Жеке куәлік көшірмесі -2 дана

– Аттестат немесе диплом қосымшасымен (түпнұсқасы және көшірмесі)

– ҰБТ сертификаты

– 3х4 көлеміндегі 6 фотосурет

– 075-У нысанындағы медициналық анықтама

– 063-нысанның көшірмесі (егу картасы)

– Флюорография суреті

– Ерлерге арналған тіркеу куәлігінің көшірмесі

Барлық мамандықтар бойынша құжаттарды тапсыру мерзімі:

1 маусым – 25 тамыз аралығында

Сәулет-дизайн шығармашылық мамандықтарына құжаттарды қабылдау мерзімі:

1 маусым – 7 шілде аралығында

Университетке ақылы негізде және мемлекеттік грант бойынша оқуға қабылдау Ұлттық бірыңғай тестілеу (бұдан әрі – ҰБТ) нәтижелері бойынша берілген сертификаттың баллдарына сәйкес азаматтардың өтініші негізінде жүзеге асырылады.

Caspian University талапкерлерге түрлі қаржылық қолдау мүмкіндіктерін ұсынады. Мысалы:

Жеңілдік немесе грант алу мүмкіндігіне келетін болсақ, Caspian University әлеуметтік жағдайға байланысты қаржылық қолдаудың әртүрлі нысандарын ұсына алады.

ҰБТ баллдарының нәтежиесі арқылы бөлінетін гранттар мен жеңілдіктер  ()

Әлеуметтік жеңілдіктер: Университет оқу ақысын төлеу үшін қаржылық қолдауды қажет ететін талапкерлерге әлеуметтік жеңілдіктер ұсынады. – ()

Төлемнің ыңғайлы түрі Caspian University оқу ақысының 25%-ы бойынша оқу ақысын төлеуге мүмкіндік беретін транжтік төлем жүйесін ұсына алады.

Caspian University оқу ақысы таңдалған оқу бағдарламасына байланысты өзгеруі мүмкін. Оқу құны туралы нақты ақпаратты алу үшін мына бетке жүгіну ұсынылады – оқу құны 2023-2024 ()

Caspian University студенттердің білім беру тәжірибесін байытуға арналған халықаралық алмасу бағдарламаларына қатысу үшін әртүрлі мүмкіндіктер ұсынады.

Академиялық алмасу: Caspian University әлемнің көптеген университеттерімен және оқу орындарымен серіктестік келісімдері бар. Студенттер студент алмасу бағдарламасына қатысып, бір немесе екі семестрді шетелде өткізіп, академиялық кредиттер жинап, кейін Каспий университетінде оқу бағдарламасына қолдануға болады.

Арнайы алмасу бағдарламалары мен мүмкіндіктері Caspian University басқа университеттермен және ұйымдармен келісімдері мен серіктестіктеріне байланысты өзгеруі мүмкін. Студенттер халықаралық алмасу бағдарламалары туралы қосымша ақпаратты өз университетінің деканатына бару арқылы ала алады.