новые достижения/жаңа жетістіктер

25 қарашада әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетінде Экономика және бизнес жоғары мектебінде студенттер арасында Микроэкономика бойынша олимпиада болды. Олимпиадаға Алматы қаласының бірнеше жоғары оқу орындарының студенттері қатысты.
Олимпиаданың мақсаты – оқушылардың интеллектуалдық әлеуетін қалыптастыру, сонымен қатар оқушылардың ғылыми іс-әрекетке деген қызығушылығын дамыту. Олимпиада қорытындысы бойынша Caspian University 2 курс студенттері Мейіржан Бекзат, Нұрқасым Дана, Амангелді Бекзада, Келіс Әсия, Арыстанова Диана студенттерден құралған «Ізетті Z» командасы 3-орынға ие болды.

Топтың ғылыми жетекшілері:
Мадина Даутовна Каримова – PhD, ассоц. профессор
Айжан Базарбаевна Отарбаева – Экономика және басқару жоғары мектебінің аға оқытушысы. Студенттер мен олардың жетекшілерін жетістіктерімен құттықтаймыз!
Caspian University әрқашан осындай ынта-жігерді сақтап, жаңа мақсаттарға батыл және сенімді түрде жетуге тілектес!

25 ноября в Казахском национальном университета им.Аль-Фараби в «Высшей школе экономики и бизнеса» прошла национальная предметная олимпиада среди студентов по дисциплине: «Микроэкономика. На олимпиаде участвовали студенты из нескольких высших учебных заведений г.Алматы.
Целью олимпиады является формирование интеллектуального потенциала студентов, а также развитие у студентов интереса к научной деятельности. Студенты 2-курса Caspian University команда «Ізетті Z» в составе студентов: Мейіржан Бекзат, Нұрқасым Дана, Амангелді Бекзада, Келіс Асия, Арыстанова Диана по результатам олимпиады заняли призовое 3 место.

Научные руководители команды:
Мадина Даутовна Каримова – PhD ассоциированый профессор
Айжан Базарбаевна Отарбаева – сеньор-лектор ВШЭиУ. Поздравляем студентов, научных руководителей и Каспийский Университет с очередными достижениями!

Caspian University поздравляет команду и руководителей и желает всегда сохранять в себе такой энтузиазм, также смело и уверенно идти к достижению новых целей.