Отчет по аппарату акима Алмалинского района

25 апреля 2024 года студенты группы 3-го курса группы ГСиУ-21-1к, обучающиеся по образовательной программе «Государственная служба и управление» Каспийского общественного  университета и преподаватель кафедры «Экономика и менеджмент» Высшей школы экономики и управления Куандыкова М. Б. посетили коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Алмалинского района города Алматы», где ознакомились с общей деятельностью аппарата акимата, организованы экскурсии, проведены встречи со специалистами отделов.

Также руководитель отдела документационного обеспечения «Аппарата акима Алмалинского района города Алматы» Әбілқақова Күлия Қабілмәлікқызы ознакомила студентов с общей организационной деятельностью коммунального государственного учреждения «Аппарат акима Алмалинского района города Алматы», структурой аппарата акимата, работой по направлению государственной службы, ознакомила их с Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан.

В университете ежегодно готовятся кадры по программе «Государственная служба и управление», и стоит отметить, что многие выпускники Каспийского общественного  университета занимают достойную должность в сфере «Государственная служба».

Алмалы ауданы Әкімінің аппараты бойынша есеп

2024 жылдың  25 сәуір айында Каспий қоғамдық университетінің «Мемлекеттік қызмет және басқару» білім беру бағдарламасының  3-ші курс ГСиУ-21-1қ тобының студенттері мен Экономика және басқару жоғары мектебінің «Экономика және менеджмент» кафедра оқытушысы Куандыкова М.Б «Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесіне барып,  әкімдік аппаратының жалпы қызметімен танысты, экскурсиялар ұйымдастырылды, әкімдікте мамандармен кездесулер өткізілді.

Сондай-ақ Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімі аппаратының құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімінің басшысы Әбілқақова Күлия Қабілмәлікқызы студенттерге «Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жалпы ұымдастыру қызметімен, құрылымымен, мемлекеттік қызмет бағыты бойынша жұмыстармен таныстырып,  өз қызметін Қазақстан Республикасының Конституциясына және заңдарына, Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметінің актілеріне, сонымен қатар басқа да құжаттамалар негізінде жүзеге асыратындығын атап өтті.

Университетте осы «Мемлкеттік қызмет және басқару» бағдарламасы бойынша жыл сайын кадрлар дайындалып келеді және де Каспий қоғамдық университетінің  көптеген түлектері «Мемлкеттік қызмет» саласында абыройлы қызмет атқарып жүргенін атап өту керек.