победа! команда caspian dream team интеллектуально-дебатного клуба “caspian debate school”одержала победу среди русскоязычных фракций на онлайн-дебатах.

18 апреля 2020 года Республиканский проектный офис “Саналы урпак” совместно с Департаментом Агентства РК по противодействию коррупции по г. Алматы проводил межвузовские онлайн-дебаты на тему: “Противодействие коррупции: ужесточение уголовной ответственности или повышение правовой культуры?”
В дебатном турнире в фракциях на русском и казахском языках приняли участие 8 команд из Алматы, Нур-Султана и Атырау.
Поздравляем и желаем дальнейших успехов!

Жеңіс! “Caspian Debate School” интеллектуалды пікірсайыс клубының Caspian Dream team тобы онлайн-пікірсайыстарда орыс тілді фракциялар арасында жеңіске жетті.

2020 жылғы 18 сәуірде «Саналы Урпак» республикалық жобалық кеңсесі Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Алматы қаласы бойынша департаментімен бірлесіп «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл: қылмыстық жауапкершілікті күшейту немесе құқықтық мәдениетті арттыру» тақырыбында университет аралық онлайн-пікірсайыс өткізді.
Дебат турниріне Алматы, Нұр-Сұлтан және Атырау қалаларынан сегіз команда орыс және қазақ тілдерінде фракциялар бойынша қатысты.
Құттықтаймыз және жаңа табыстар тілейміз!

Конкурс на замещение вакантных должностей профессорско-преподавательского состава на 2024-2025 учебный год:

ОП «Юриспруденция»: академический профессор – 2 ед., ассоциированный профессор – 3 ед. по направлению «Экономика, менеджмент, маркетинг, государственная служба и управление»: академический профессор – 2

ОБЛАДАТЕЛИ БОЛЬШОЙ ХРУСТАЛЬНОЙ «СОВЫ»

Вице-министр юстиции Бекболат Молдабеков наградил студентов Высшей школы права "Әділет" Caspian University, победителей XI Международного конкурса по международному коммерческому арбитражу, вручив им благодарственные письма. Бекболат

Сессия кезінде студенттерде сенімсіздік, қобалжу, күйзеліс факторлары көптеп кездесетіні жасырын емес.

Сынақ кезінде орын алатын жағымсыз психо-эмоционалдық күйзелістерді жеңілдетуге бағытталған психотерапиялық тренингтер өткізуді қолға алған “Сенімен болашақ” республикалық қоғамдық бірлестік өкілдері, атап айтқанда, бірлестік журналисі әрі