победа! команда caspian dream team интеллектуально-дебатного клуба “caspian debate school”одержала победу среди русскоязычных фракций на онлайн-дебатах.

18 апреля 2020 года Республиканский проектный офис “Саналы урпак” совместно с Департаментом Агентства РК по противодействию коррупции по г. Алматы проводил межвузовские онлайн-дебаты на тему: “Противодействие коррупции: ужесточение уголовной ответственности или повышение правовой культуры?”
В дебатном турнире в фракциях на русском и казахском языках приняли участие 8 команд из Алматы, Нур-Султана и Атырау.
Поздравляем и желаем дальнейших успехов!

Жеңіс! “Caspian Debate School” интеллектуалды пікірсайыс клубының Caspian Dream team тобы онлайн-пікірсайыстарда орыс тілді фракциялар арасында жеңіске жетті.

2020 жылғы 18 сәуірде «Саналы Урпак» республикалық жобалық кеңсесі Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Алматы қаласы бойынша департаментімен бірлесіп «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл: қылмыстық жауапкершілікті күшейту немесе құқықтық мәдениетті арттыру» тақырыбында университет аралық онлайн-пікірсайыс өткізді.
Дебат турниріне Алматы, Нұр-Сұлтан және Атырау қалаларынан сегіз команда орыс және қазақ тілдерінде фракциялар бойынша қатысты.
Құттықтаймыз және жаңа табыстар тілейміз!