Құрметті «Болашаққа қол созу 2020» олимпиадасының қатысушылары! Олимпиада қашықтық форматында өтетінін хабарлаймыз. ТІРКЕЛУ 2020 ЖЫЛДЫҢ 15 НАУРЫЗЫНА ДЕЙІН СОЗЫЛАДЫ! Тапсырмалар 2020 жылдың 20 наурызына дейін қабылданады! Не істеу керек? 1. Тақырыпты таңдаңыз 2. Презентация дайындаңыз 3. Видеоға презентацияны қорғаңыз 4. Видеоны IGTV-ге өзіңіздің INSTAGRAM профиліңізде жүктеңіз және презентациямен бірге cu.marketing.kz@gmail.com почтасына жіберіңіз! 5. Университеттен жауап … Читать далее Олимпиада Создавая Будущее 2020 теперь в дистанционном формате! Хочешь выиграть грант или скидку на весь период обучения, тогда эта информация для тебя!