Обучение по направлению «Психология» позволяет понять, как человек воспринимает окружающий мир, как работает человеческий мозг, почему у человека порой возникают различные отклонения в функционировании психики и как это исправить.

В Caspian University вы изучите:
✔️методологические проблемы психологии;
✔️актуальные проблемы теории и практики современной психологии;
✔️научные теории и школы в современной психологии;
✔️современные проблемы организационной психологии;
✔️психологию управления и рекламной деятельности и многое другое.

В учебный процесс Практической психологии CU внедрены современные психотехнологии: гештальттерапия, нейролингвистическое программирование (НЛП), психодрама, символдрама, элементы современного психоанализа. Преподавателями ведутся эксклюзивные авторские курсы: иппотерапия, юнгианский анализ различных направлений, формы и методы терапии поведения.
👉Реализуется система тренингов:
✔️ тренинги личностного роста;
✔️уверенного поведения;
✔️бизнес-тренинги, тренинги управления персоналом, ведения переговоров и т.д.;
⚡УНИКАЛЬНАЯ ВОЗМОЖНОСТЬ ПОЛУЧИТЬ ВТОРОЕ ОБРАЗОВАНИЕ ВСЕГО ЗА 190 000 ТЕНГЕ В ГОД НЕЛЬЗЯ УПУСТИТЬ❗
*поступление без экзаменов, только собеседование.
Прием документов с 1 июня-20 августа
🌐Сайт: cu.edu.kz
☎️323 10 09
📞Информация о поступлении можно узнать в приемной комиссии по телефону 8 747 116 51 03

Достойное образование – успешная карьера!

_________

ЕҢ ҮЗДІГІН ТАНДАҢЫЗ – CASPIAN UNIVERSITY-ГЕ ҚҰЖАТ ТАПСЫРЫҢЫЗ!
👉«Психология» мамандығында білім алу арқылы адамның қоршаған әлемді қалай қабылдайтынын, адамның миы қалай жұмыс істейтінін, неге кейде адамда психиканың жұмысында әртүрлі ауытқулар болатындығын және оны қалай түзетуге болатындығын білуге ​​мүмкіндік береді.
Caspian University-де сіз:
✔️психологияның әдіснамалық мәселелерін;
✔️қазіргі психологияның теориясы мен практикасының өзекті мәселелерін;
✔️қазіргі заманғы психологиядағы ғылыми теориялар мен мектептері;
✔️ұйымдастырушылық психологияның заманауи мәселелері;
✔️менеджмент және жарнама психологиясы және тағы басқа қызықты және қажетті ақпарат аласыздар.
Қазіргі заманғы психотехнологиялар CU-да практикалық психологияның оқу процесіне енгізілді: гештальт терапиясы, нейролингвистикалық бағдарламалау (NLP), психодрама, символдық драма, қазіргі заманғы психоанализ элементтері. Мұғалімдер эксклюзивті авторлық курстар өткізеді: иппотерапия, мінез-құлық терапиясының әртүрлі бағыттарын, формалары мен әдістерін юнгианалық талдау.
Тренингтер жүйесі енгізілуде:
✔️тұлғалық өсуге арналған тренингтер;
✔️ сенімді мінез-құлық;
✔️бизнес-тренингтер, персоналды басқаруды оқыту, келіссөздер және т.б.;
⚡ЕКІНШІ ЖОҒАРЫ БІЛІМ ЖЫЛЫНА 190 000 ТЕҢГЕ❗
* емтихандарсыз , тек сұхбаттасу.
Құжаттарды қабылдау 1 маусымнан 20 тамызға дейін
🌐Сайт: cu.edu.kz
☎️323 10 09
📞Қабылдау туралы ақпаратты қабылдау бөлімінен 8 747 116 51 03 телефоны арқылы алуға болады.
Лайықты білім – табысты мансап!