Enactus Caspian University

Enactus – бұл арман мен мақсаты бір адамдарды  біріктіретін ірі халықаралық ұйым. Enactus-та біздің студенттер  көшбасшылық дағдыларды дамытады, командамызда жұмыс істей алады, 21 ғасырда, прогрессивті даму ғасырында өте маңызды болып табылатын барлық білімін тәжірибеге енгізеді. Студенттер өздерінің жобаларын жасап, жүзеге асырады, олар адамдардың өмір деңгейін және сапасын жақсартуға бағытталған.

Enactus – бұл жерде адамдар өзіне және өздерінің сүйікті жұмыстарына барлық күш-жігерлерін  бөлетін ұйым. Біз өзіміз үшін ғана емес, ең алдымен, адамдар мен қоғам үшін жұмыс істейміз.

Enactus CU (Enactus CaspianUniversity) командасы 2015 жылы кеңесші Абылайхан Камаладдин басшылығымен құрылған. 2015 жылдың ішінде Enactus CU командасының бірінші бөлігі PhilipMorris байқауына қатысып, бірінші орынды жеңіп алды. Жобалармен қатар біздің команда университеттегі іс-шараларды ұйымдастыруға көмектеседі: Жаңа жыл қарсаңында «Хэллоуин», «Құпия Санта», «14 ақпан – Әулие Валентин күні», эрудицияға арналған «Не? Қайда? Қашан? «Және т.б. Сондай-ақ, біз өткізіп жатқан іс-шаралар: дөңгелек үстелдер, кәсіпкерлермен кездесулер, түрлі тренингтер және т.б.

Біздің команда миссиясы: адамдардың өмірі мен қоршаған ортаны жақсартатын жобаларды жүзеге асыру.

We are Enactus. We all win.