Құрылыс, сәулет және дизайн Академиясы

2013 жылы Жоғары оқу орындарын оңтайландыру шеңберінде Парасат институты Caspian University құрамына қосылды, сол жылы «Сәулет, құрылыс және дизайн» кафедрасы құрылды.

2014 жылдан 2018 жылға дейін Сәулет, құрылыс және дизайн кафедрасы инженерия Жоғары мектебінің құрамына кірді.

2018 жылдың қыркүйегінде 5В042000- «Сәулет», 5В042100- «Дизайн» және 5В072900- «Құрылыс» мамандықтары бойынша «Құрылыс, сәулет және дизайн» академиясы ұйымдастырылды.

Елдің әртүрлі мемлекеттік бағдарламаларын жүзеге асыру  үшін түрлі нысандарды жобалау және салу бойынша жұмыстар жүргізілуде. Әр түрлі деңгейде қалалық ортаны, сондай-ақ елді мекендерді жақсарту және дамыту үшін жұмыс жүргізілуде, көлік инфрақұрылымы да тиімді дамып келеді. Қалалық жағдайда ғимараттар мен ғимараттардың интерьерін түрлі мақсаттарға айналдыру үшін белсенді жұмыс жүргізілуде, бірегей архитектуралық нысандары бар ерекше ғимараттар салынуда. Осыған байланысты, қазіргі жағдайда құрылыс, архитектура және дизайн саласындағы білікті мамандар сұранысқа ие.

Біздің академияда сабақтар жоғары білікті оқытушылармен жүргізіледі. Біздің студенттер үшін университетте құрылыс, архитектура және дизайнның өзекті мәселелері бойынша семинарлар мен мастер-кластар ұйымдастырылады.