Құрметті талапкерлер!

Сіздердің көпшілігіңіз Жоғарғы экономика және басқару Жоғары мектебінің парақшасында  кездейсоқ емес екеніне сенімдіміз. Caspian University  туралы естіген шығарсыз, бүгін сіз біздің Университетте студент болуға шешім қабылдай аласыз.

Жоғары экономика және басқару Жоғары мектебінде оқыту еліміздің экономикалық және инновациялық дамуына бағытталған, қазіргі заманғы экономикалық және әлеуметтік жағдайдағы білімдерін сәтті қолдануға қабілетті жоғары білікті мамандарды даярлауға негізделген.

Экономика және басқару  Жоғары мектебінде «бакалавриат – магистратура – докторантура» көп деңгейлі білім беру жүйесі енгізілді. Оқыту білім беру бағдарламаларының мазмұнын жаңарту және инновациялық оқыту технологияларын енгізу арқылы қамтамасыз етіледі.

Бүгінгі таңда экономика және басқару Жоғары мектебінің қызметкерлері өздерінің кәсіби және педагогикалық қызметінде жаңа позицияларға ие. 2019-2020 оқу жылынан бастап экономика және басқару Жоғары мектебі жаңа білім беру бағдарламаларында білім береді: «Адам ресурстарын басқару», «Қонақжайлылықты басқару», «Қаржылық тәуекелдерді басқару», «Сандық экономика», «Маркетингтік коммуникациялар», «Мемлекеттік қызмет және Менеджмент »,« Қаржы қауіпсіздігі ».

Білім беру ортасының мазмұнын үнемі жаңартуға, идеяларды ілгері жылжытуға, шешімдерді әзірлеуге және іске қосу жобаларын талдауды талап ететін сұранысқа ие білім беру бағдарламаларында жаңа әдістер мен бағыттарды қалыптастыруға бағытталған.

Мамандық бойынша терең білім алу – университеттегі оқу жылдарында сіз алатын болады. Алғашқы курстардан бастап, жұмыс берушілерді тарта отырып, сабақтар өткізіледі, тәжірибе және тәжірибе түрлі компанияларда және қаржы институттарында, біздің университеттің корпоративтік серіктестері болып табылатын кәсіпорындарда жүзеге асырылады.

Экономика және басқару Жоғары мектебінің оқытушылары мен қызметкерлері сіздің жоғары білікті, сұранысқа ие мамандар және қоғамның белсенді мүшелері болғандарыңды тілейді.

Сіз өзіңіздің алғашқы кәсіби қадамдарыңызды біздің Университетте жасауға, оның бөлігіне айналуға, өзіңіздің жетістіктеріңізді жарқын және қызықты тарихына енгізе аласыз.

Біз сізді университетте күтеміз!
Экономика және басқару Жоғары мектебі!