Геология, мұнай және газ институты және IT Сізді қарсы алады!

Инженерия жоғары мектебі 2014 жылдың қыркүйегінде құрылды. 2018 – 2019 оқу жылында ол «IT, мұнай – газ және геология Институты » болып өзгертілді. «IT, мұнай – газ және геология Институты » құрамына кіреді: «Мұнай-газ ісі» кафедрасы, «Автоматтандыру және есептеу техникасы» кафедрасы, «Геология және пайдалы қазбалар кен орындарын барлау» кафедрасы. Қазақстан үшін ең тартымды салалар : мұнай-газ секторы, геология және ақпараттық технологиялар.

Бүгінде инженер мамандығы тек біздің елде ғана емес, бүкіл әлемде сұранысқа ие және инженерлік кадрлардың жетіспеушілігі барлық жерде сезіледі. Бүгінгі күні техникалық мамандықтарға ерекше назар аударылуда, ал елде жүзеге асырылатын индустрияландыру машина жасау саласындағы мамандар сұранысқа ғана ие.

Біздің бітірушілердің бәсекеге қабілеттілігін арттыру үшін тек білімді ғана емес, қайта өңдеу салаларында да тәжірибесі бар жоғары білікті оқытушылар семинарларды, мастер-класстар мен ашық сабақтарды ұйымдастырады. IT, мұнай – газ және геология Институты студенттері тек Қазақстанда ғана емес, жақын және алыс шет елдерде де тәжірибеден өтеді.

IT, мұнай – газ және геология Институты деканы Шукманова Анара Абилханқызы!